Меню
Ваш кошик

М'ячі волейбольні

Model: BSF-012
Яскравий різнокольоровий волейбольний м'яч допоможе весело і активно провести ваше дозвілля. Чудово підійде для відпочинку на природі, пляжі з друзями та сім'єю.М'яч не залишає больових відчуттів на руках при прийомі, так як виготовлений з м'якого, приємного на дотик матеріалу.  Реком..
380₴
Brand: Mikasa Model: V200W
Професійний волейбольний м'яч Mikasa V200W. Оригінал.Новий офіційний ігровий м'яч FIVB з 2019 року (замінив Mikasa MVA200 на всіх офіційних міжнародних змаганнях під егідою FIVB)Ідеально збалансований аеродинамічний 18-ти панельний дизайн  покращує рух  і дає гравцю повний контроль над м'я..
2350₴
Brand: Mikasa Model: VSG
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa VSG(Оригінал)Підходить як для залу, так і для відкритих або пляжних майданчиків.При виготовленні даної моделі використовується технологія MSPT (Mikasa Soft Play Technology) -додатковий шар піни між покришкою із синтетичної шкіри та бутиловою камерою, що робить м..
850₴
Brand: Mikasa Model: VXS-SA
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa VXS - BA2 (Оригінал)Підходить як для залу, так і для відкритих або пляжних майданчиків.При виготовленні даної моделі використовується технологія MSPT (Mikasa Soft Play Technology) -додатковий шар піни між покришкою із синтетичної шкіри та бутиловою камерою, що р..
850₴
Brand: Molten Model: V5M4000
Molten V5M4000 - якісний оригінальний м'яч для тренувань та командних змагань. Призначений для гри в залі.Спеціально розроблений дизайн покращує видимість при обертанні м'яча за рахунок панелей оригінальної форми і кольору. Виготовлений із композитної шкіри з мікрофіброю, що поглинає волог..
1140₴
Brand: Molten Model: V5M5000
Molten V5M5000 - це професійний оригінальний м'яч для волейболу. Дана модель пройшла всі стандарти сертифікації FIVB і рекомендовано Міжнародною Федерацією волейболу для проведення змагань найвищого рівня. Призначений для гри в залі.При виробництві використовується унікальна новітня технологія&..
1990₴
Brand: Mikasa Model: Mikasa V300W-AT-TR
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa V300W-AT-TR. Оригінал.Повторює дизайн офіційного м'яча FIVB V200W. Призначений для тренування та відпрацювання техніки ударів. Має спеціальні гумові кріплення з обох боків, за допомогою яких кріпиться до двох нерухомих опор або підвішується до баскетбольного кіл..
2180₴
Brand: Mikasa Model: SV335-V8
Mikasa SV335-V8 -  оригінальний професійний м'яч для волейболу на снігу. Офіційний м'яч FIVB (Міжнародної Федерації Волейболу), підходить для проведення змагань найвищого рівня.Поверхня м'яча виконана з м'якої cинтетичної шкіри ТПЕ (полівінілхлорид з додаванням еластомеру). Даний матеріал ..
1800₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)