Меню
Ваш кошик

М'ячі волейбольні

Brand: Mikasa Model: V200W
Професійний волейбольний м'яч Mikasa V200W. Оригінал.Новий офіційний ігровий м'яч FIVB з 2019 року (замінив Mikasa MVA200 на всіх офіційних міжнародних змаганнях під егідою FIVB)Ідеально збалансований аеродинамічний 18-ти панельний дизайн  покращує рух  і дає гравцю повний контроль над м'я..
2080₴
Brand: Mikasa Model: VSG
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa VSG(Оригінал)Підходить як для залу, так і для відкритих або пляжних майданчиків.При виготовленні даної моделі використовується технологія MSPT (Mikasa Soft Play Technology) -додатковий шар піни між покришкою із синтетичної шкіри та бутиловою камерою, що робить м..
750₴
Brand: Mikasa Model: VXS-SA
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa VXS - BA2 (Оригінал)Підходить як для залу, так і для відкритих або пляжних майданчиків.При виготовленні даної моделі використовується технологія MSPT (Mikasa Soft Play Technology) -додатковий шар піни між покришкою із синтетичної шкіри та бутиловою камерою, що р..
750₴
Brand: Molten Model: V5M4000
Molten V5M4000 - якісний оригінальний м'яч для тренувань та командних змагань. Призначений для гри в залі.Спеціально розроблений дизайн покращує видимість при обертанні м'яча за рахунок панелей оригінальної форми і кольору. Виготовлений із композитної шкіри з мікрофіброю, що поглинає волог..
1140₴
Brand: Molten Model: V5M4500
Molten V5M4500 - якісний оригінальний м'яч для тренувань та командних змагань різного рівня і віку. Призначений для гри в залі.Рекомендований для дітей від 12 років! Чудово підходить для тренувань шкільних команд, так як має м'яке покриття, яке не "відбиває" рук. Співвідношення п..
1290₴
Brand: Mikasa Model: Mikasa V300W-AT-TR
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa V300W-AT-TR. Оригінал.Повторює дизайн офіційного м'яча FIVB V200W. Призначений для тренування та відпрацювання техніки ударів. Має спеціальні гумові кріплення з обох боків, за допомогою яких кріпиться до двох нерухомих опор або підвішується до баскетбольного кіл..
2280₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)