Меню
Ваш кошик

М'ячі футбольні

Model: BSF-022
Футбольний м'яч BSF-022 чудово підійде для дітей та підлітків, аматорських тренувань, ігор з дітьми та активного відпочинку.Розрахований на середні та нижче середнього навантаження.Виготовлений з м'якого, приємного для гри матеріалу, добре тримає тиск повітря. Рельєфна поверхня покращ..
490₴
Model: CS-607
Футбольний м'яч CS-607 чудово підійде для дітей та підлітків, аматорських тренувань, ігор з дітьми та активного відпочинку.Розрахований на середні та нижче середнього навантаження.Виготовлений з досить м'якої, приємної для гри прес-шкіри, добре тримає тиск повітря.Розмір - 5 Вага ..
560₴
Model: CS-608
Футбольний м'яч CS-608 чудово підійде для дітей та підлітків, аматорських тренувань, ігор з дітьми та активного відпочинку.Розрахований на середні та нижче середнього навантаження.Виготовлений з досить м'якої, приємної для гри прес-шкіри, добре тримає тиск повітря.Розмір - 5 Вага ≈420..
560₴
Model: CS-609
Футбольний м'яч CS-609 чудово підійде для дітей та підлітків, аматорських тренувань, ігор з дітьми та активного відпочинку.Розрахований на середні та нижче середнього навантаження.Виготовлений з досить м'якої, приємної для гри прес-шкіри, добре тримає тиск повітря.Розмір - 5 Вага ..
560₴
Brand: Mikasa Model: FSC62P-W
Оригінальний футзальний м'яч Mikasa  FSC62P-W з низьким відскоком.М'яч  пройшов тест ФІФА (FIFA Inspected) на: вагу, сферичність, окружність, баланс, збереження форми і розміру, поглинання вологи, відскок. Рекомендований як для тренувань, так і для проведення ігор професійного рі..
1250₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)