Меню
Ваш кошик

Mueller

Brand: Mueller Model: Mueller 62011X
    Кистьовий стабілізатор(бандаж) зап'ястя Mueller Wrist Stabilizer (62011X) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Стабілізатор захищає зап'ястя від пошкоджень, що особливо важливо при п..
490₴
Brand: Mueller Model: Mueller 62712
    Стабілізатор (ортез) великого пальця руки Mueller Thumb Stabilizer (62712) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Стабілізатор призначений для підтримки та обмеження руху п'ястно-..
480₴
Brand: Mueller Model: Mueller 69817
    Фіксуюча пов'язка (бандаж) руки Adjustable Arm Sling Mueller (69817) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Забезпечує загальну підтримку руки, обмежує рухи для пришвидшення загоєння. Ідеал..
480₴
Brand: Mueller Model: Mueller ancle brace
Легкий і зручний шарнірний бандаж на гомілковостопний суглоб Mueller ancle brace забезпечить максимальний захист без обмеження свободи рухів.Завдяки жорсткій каркасній конструкції у вигляді пластикового шарніра надійно захищає суглоб від вивиха, підворота, розтягнення та повторних травм Підтрим..
740₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)