Меню
Ваш кошик

Mueller

Brand: Mueller Model: 62011X
Кистьовий стабілізатор(бандаж) зап'ястя Mueller Wrist Stabilizer (62011X) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Стабілізатор захищає зап'ястя від пошкоджень, що особливо важливо при проходженні реабіліт..
930грн.
Корсет поперековий Mueller ‎Adjustable Back Brace Корсет поперековий Mueller ‎Adjustable Back Brace
НОВИНКА
Brand: Mueller Model: 6711
Корсет поперекового відділу хребта Mueller ‎Adjustable Back Brace (6711) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Зменшує навантаження на хребетні диски (L1-L5), допомагає полегшити біль у нижній частині спини, забе..
1180грн.
Наколінник - ортез колінного суглоба Mueller Self-Adjusting Knee Stabilizer Наколінник - ортез колінного суглоба Mueller Self-Adjusting Knee Stabilizer
НОВИНКА
Brand: Mueller Model: B00267SFL6
Наколінник-ортез колінного суглоба Mueller Self-Adjusting Knee Stabilizer провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Призначений для попередження травм при фізичних навантаженнях і заняттях спортом, а також в період..
980грн.
Brand: Mueller Model: 62712
    Стабілізатор (ортез) великого пальця руки Mueller Thumb Stabilizer (62712) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Стабілізатор призначений для підтримки та обмеження руху п'ястно-..
840грн.
Brand: Mueller Model: 69817
    Фіксуюча пов'язка (бандаж) руки Adjustable Arm Sling Mueller (69817) провідної компанії Mueller (США), яка розробляє та виготовляє одні з кращих у світі товари спортивної медицини.Забезпечує загальну підтримку руки, обмежує рухи для пришвидшення загоєння. Ідеал..
780грн.
Brand: Mueller Model: WH-4554
Легкий і зручний шарнірний бандаж на гомілковостопний суглоб Mueller ancle brace забезпечить максимальний захист без обмеження свободи рухів.Завдяки жорсткій каркасній конструкції у вигляді пластикового шарніра надійно захищає суглоб від вивиху, підвороту, розтягнення та повторних травм Підтрим..
1150грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)