Меню
Ваш кошик

Футбольний інвентар

Брелок - 3D модель футболіста. Фігурка Ерлінг Голанд Брелок - 3D модель футболіста. Фігурка Ерлінг Голанд
НОВИНКА
Model: FB-004
Брелок 3d модель футболіста (Ерлінг Голанд). Висота - 65 мм.Фігурка футболіста виготовлена з якісних твердих матеріалів. Частини тіла рухомі. Чудовий аксесуар для ключів, сумок, рюкзаків тощоМожна використовувати як сувеніри та призи під час спортивних змагань, або як невеликі подарун..
250грн.
Брелок - 3D модель футболіста. Фігурка Кріштіану Роналду Брелок - 3D модель футболіста. Фігурка Кріштіану Роналду
НОВИНКА
Model: FB-004
Брелок 3d модель футболіста (Кріштіану Роналду). Висота - 65 мм.Фігурка футболіста виготовлена з якісних твердих матеріалів. Частини тіла рухомі. Чудовий аксесуар для ключів, сумок, рюкзаків тощоМожна використовувати як сувеніри та призи під час спортивних змагань, або як невеликі под..
250грн.
Model: FB-004
Брелок 3d модель футболіста (Ліонель Мессі). Висота - 65 мм.Фігурка футболіста виготовлена з якісних твердих матеріалів. Частини тіла рухомі. Чудовий аксесуар для ключів, сумок, рюкзаків тощоМожна використовувати як сувеніри та призи під час спортивних змагань, або як невеликі подарун..
250грн.
Model: FB-002
Брелок у вигляді футбольного м'яча.Діаметр - 37мм.Твердий, виготовлений із міцних та якісних матеріалів.Чудовий аксесуар та подарунок для любителів футболу.Ціна вказана за 1 шт...
160грн.
Model: FB-003
Брелки плоскі за склом на футбольну тематику.Діаметр - 28 ммВиготовлені з міцних та якісних матеріалів.Чудовий аксесуар та подарунок для любителів футболу.Ціна вказана за 1 шт...
95грн.
Model: GF 1101
Сітка для футзальних, міні-футбольних, гандбольних воріт стандартного розміру 3×2×1м (ширина×довжина×глибина). Під замовлення можливе виготовлення сіток будь-якого потрібного розміруПідходить як для занять у залі, так і на відкритих майданчиках.Виготовлена із міцного, зносо- та вологостійкого поліпр..
2750грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)