Меню
Ваш кошик

Спортивна медицина

Brand: Bodyprox Model: Bodyprox ancle brace
Легкий і зручний бандаж Bodyprox ancle brace захищає гомілковостопний суглоб та зменшує ризик отримання травми. Забезпечує комфорт, підтримку м'язів і сухожиль, пришвидшує процес відновлення після травм.Виготовлений з міцного матеріалу, що зберігає тепло і запобігає подразненню шкіри...
395₴
Brand: Sibote Model: ST-2504
Голеностоп еластичний з фіксуючою гумкою на липучці Sibote ST-2504.    Використовується в період реабілітації після травм, а також для попередження травм при фізичних навантаженнях.    Покращує регуляцію крові, стабілізує навантаження в суглобі, при ць..
200₴
Brand: Sibote Model: ST-956
Спеціальний еластичний компресійний фіксатор м'язів гомілки SIBOTE ST-956 повторює форму ноги, забезпечуючи максимальний комфорт і рівномірне стискання.Призначений для попередження  травм при фізичних навантаженнях і занятях спортом, а також в період реабілітації після травм.Особливості:- ..
110₴
Model: ST-2502
Наколінник еластичний SP-Sport з фіксуючим ременем на "липучках" ST-2502 - це спеціальний бандаж для фіксації коліна.   Бандаж повторює форму ноги, забезпечуючи максимальний комфорт та рівномірне стискання.   Призначений для попередження травм при фі..
280₴
Brand: Mizuno Model: BLK 49074
Оригінальні спортивні компресійні нарукавники Macron Tivan BLK 49074.Чудово підійдуть для занять волейболом, баскетболом, гандболом, велоспортом, тощо.Щільно тримаються на руках за рахунок міцної еластичної тканини та просиліконеної верхньої резинки з внутрішньої сторони рукавів.Плоскі шви запо..
550₴
Brand: TVFF Model: 903501
Фіксатор м'язів гомілки (TVFF 903501)Еластичний фіксатор  м'язів гомілки призначений для попередження травм при фізичних навантаженнях і заняттях спортом, а також в період реабілітації після травм. Гладкий фіксатор повторює форму ноги і захищає м'язи. Заняття спортом з ним стають більш комфортн..
200₴
Brand: Mueller Model: Mueller ancle brace
Легкий і зручний шарнірний бандаж на гомілковостопний суглоб Mueller ancle brace забезпечить максимальний захист без обмеження свободи рухів.Завдяки жорсткій каркасній конструкції у вигляді пластикового шарніра надійно захищає суглоб від вивиха, підворота, розтягнення та повторних травм Підтрим..
740₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)