Меню
Ваш кошик

Mikasa

Brand: Mikasa Model: AG-500
Оригінальний електронний манометр для м'ячів Mikasa AG-500, допоможе швидко і точно виміряти тиск повітря у м'ячах для різних видів спорту.Має клапан для випуску зайвого повітря. В комплект входять дві голки, які зберігаються в спеціальному відсіку манометра.Прилад може показувати тиск у чотирьох од..
1650₴
Brand: Mikasa Model: V200W
Професійний волейбольний м'яч Mikasa V200W. Оригінал.Новий офіційний ігровий м'яч FIVB з 2019 року (замінив Mikasa MVA200 на всіх офіційних міжнародних змаганнях під егідою FIVB)Ідеально збалансований аеродинамічний 18-ти панельний дизайн  покращує рух  і дає гравцю повний контроль над м'я..
2350₴
Brand: Mikasa Model: Mikasa V300W-AT-TR
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa V300W-AT-TR. Оригінал.Повторює дизайн офіційного м'яча FIVB V200W. Призначений для тренування та відпрацювання техніки ударів. Має спеціальні гумові кріплення з обох боків, за допомогою яких кріпиться до двох нерухомих опор або підвішується до баскетбольного кіл..
2180₴
Brand: Mikasa Model: SV335-V8
Mikasa SV335-V8 -  оригінальний професійний м'яч для волейболу на снігу. Офіційний м'яч FIVB (Міжнародної Федерації Волейболу), підходить для проведення змагань найвищого рівня.Поверхня м'яча виконана з м'якої cинтетичної шкіри ТПЕ (полівінілхлорид з додаванням еластомеру). Даний матеріал ..
1800₴
Brand: Mikasa Model: VLS300
Професійний оригінальний м'яч Mikasa VLS300 - офіційний м'яч FIVB для пляжного волейболу.Характеристика:- унікальний 10-панельний дизайн;-приємний і м'який на дотик. Виготовлений з нового матеріалу, що забезпечує легкість контролю та знижує ударний вплив на руки гравця;- підвищена водонепроникність ..
2050₴
Brand: Mikasa Model: FSC62P-W
Оригінальний футзальний м'яч Mikasa  FSC62P-W з низьким відскоком.М'яч  пройшов тест ФІФА (FIFA Inspected) на: вагу, сферичність, окружність, баланс, збереження форми і розміру, поглинання вологи, відскок. Рекомендований як для тренувань, так і для проведення ігор професійного рі..
1550₴
Brand: Mikasa Model: AC-BG260W-BL
Оригінальна сумка MIKASA AC-BG260W-BL для перенесення волейбольних м'ячів:-основне відділення місткістю на 6 м'ячів (закривається на замок-блискавку);- накладна кишеня зовні у вигляді м'яча, також закривається на блискавку;-зручні ручки для перенесення сумки;-регульований ремінь з ергономічною підкл..
1150₴
Brand: Mikasa Model: SDBAG
Оригінальна сумка-мішок Mikasa SDBAG для перенесення, зберіганння та транспортування м'ячів.Виготовлена із синтетичного матеріалу (100% нейлон) із вставками з сітки та декорована логотипом MIKASAВерх мішка затягується на міцний шнурок.Місткість: 16 м'ячів..
1350₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)