Меню
Ваш кошик

Mikasa

Brand: Mikasa Model: MT176-021
Гольфи спортивні Mikasa виготовлені з м'якого, дихаючого, еластичного матеріалу. Поєднують в собі натуральну бавовну та синтетичні матеріали, стійкі до зносу.Бавовна має прекрасну повітропроникність, а еластан додає міцності та вологовідведення. Рельєфна поверхня перешкоджає ковзанню. Завд..
490грн.
Brand: Mikasa Model: V200W-CEV
Професійний волейбольний м'яч Mikasa V200W-CEV.Оригінал.Офіційний ігровий м'яч CEV (ЄКВ) Європейської Конфедерації волейболу.Офіційний м'яч для всіх матчів Ліги Чемпіонів ЄКВ.Ідеально збалансований аеродинамічний 18-ти панельний дизайн покращує рух і дає гравцю повний контроль над м'ячем.Переважаючи..
3200грн.
Brand: Mikasa Model: V300W
Волейбольний м'яч Mikasa V300W.Оригінал.Краща модель після м'яча Mikasa V200W (офіційного ігрового м'яча FIVB).Відмінність від V200W є тільки одна: технології Double-Dimple (подвійне заглиблення), яке застосовується у м'ячі V200W тут немає, але є технологія Dimple (одинарне заглиблення). Ідеаль..
2500грн.
Brand: Mikasa Model: V330W
Волейбольний  м'яч Mikasa V330W - тренувальний м'яч рекомендований для гри в залі.Рекомендований для тренувального процесу в спеціалізованих спортивних школах (ДЮСШ), а також для любителів волейболу.Згідно з дослідженнями, проведеними Mikasa Corporation конструкція м'яча забезпечує більш високи..
1700грн.
Brand: Mikasa Model: V300W-AT-TR
Тренувальний волейбольний м'яч Mikasa V300W-AT-TR. Оригінал.Повторює дизайн офіційного м'яча FIVB V200W. Призначений для тренування та відпрацювання техніки ударів. Має спеціальні гумові кріплення з обох боків, за допомогою яких кріпиться до двох нерухомих опор або підвішується до баскетбольного кіл..
3500грн.
Brand: Mikasa Model: BV550C-WYBR
Mikasa BV550C-WYBR - ексклюзивний ігровий м’яч FIVB (міжнародної федерації волейболу) для пляжного волейболу.Найновіша модель офіціного професійного пляжного м'яча. Дебютував у січні 2023 року на фіналі пляжного Volleyball World’s Beach Pro Tour у Досі.Змінює на ринку Mikasa VLS300.Ос..
3000грн.
М'яч для пляжного волейболу Mikasa BV551C-WYBR М'яч для пляжного волейболу Mikasa BV551C-WYBR
НОВИНКА
Brand: Mikasa Model: BV551C-WYBR
Mikasa BV551C-WYBR - це високоякісна тренувальна модель м'яча для пляжного волейболу. Схвалений FIVB (міжнародною федерацією волейболу) для пляжного волейболу.Це модель нового покоління, яка замінила на ринку модель Mikasa  VXT30.Має структуру з 10-ти ідеально збалансованих панелей і двошаровог..
2200грн.
Brand: Mikasa Model: VLS300
Професійний оригінальний м'яч Mikasa VLS300 - офіційний м'яч FIVB для пляжного волейболу.Характеристика:- унікальний 10-панельний дизайн;-приємний і м'який на дотик. Виготовлений з нового матеріалу, що забезпечує легкість контролю та знижує ударний вплив на руки гравця;- підвищена водонепроникність ..
3350грн.
Brand: Mikasa Model: SDBAG
Оригінальна сумка-мішок Mikasa SDBAG для перенесення, зберіганння та транспортування м'ячів.Виготовлена із синтетичного матеріалу (100% нейлон) із вставками з сітки та декорована логотипом MIKASAВерх мішка затягується на міцний шнурок.Місткість: 16 м'ячів..
1590грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)